Katy perry teenage dream music video youtube

Katy Perry zveřejnila videoklip k písničce Road - PLAY.CZ

Video sleduje zpěvačku, jak po letecké nehodě bloudí džunglí, postupně se skamarádí se zvířaty a nakonec se stane královnou džungle. Osmadvacetiletá Katy Perry píseň premiérově živě představila 25. srpna během MTV Video Music.
play.cz/novinky/katy-perry-zverejnila-videoklip-k-pisnicce-road/

Katy Perry - zajímavosti

Firework je píseň americké popové zpěvačky-skladatelky Katy Perry. Píseň pochází z jejího třetího alba studiového alba Teenage Dream. Bude vydána jako třetí singl z alba. Píseň byla napsána Perry, Stargate, Sandy Vee a Ester.
karaoketexty.cz/katy-perry-11662/zajimavosti

Fede – Katy Perry – California Gurls...Cover) | Youtube...

. mé stránce youtube. Prosím, nezapomeňte se přihlásit! Katy Perry – “California Gurls” z verze 2010 “Teenage Dream” autorskými právy majetkem vlastníka (y) – {} – Sluchátka Sluchátka: MEElectronics | www.meelec.com
pisnicky.abtou.cz/fede-katy-perry-california-gurls-drum-cover/

Katy Perry – Wikipedie

. MTV Video Music Awards, prosinci téhož roku se během dovolené v Indii zasnoubili. V červenci 2010 prohlásila v interview na Youtube, že Russell bude vynikající otec. Perry a Brand se vzali dne 23. října 2010 v Rádžasthánu v Indii.
cs.wikipedia.org/wiki/Katy_Perry

Katy Perry - Wide Awake

Sledujete video s názvem "Katy Perry - Wide Awake", které vložil na server Youtube.com autor "katyperryvevo" do kategorie Music. Video má délku 4:37 a bylo již shlédnuto 275633101x. Pokud se vám video Katy Perry - Wide.
tubehned.cz/video/k0BWlvnBmIE/Katy-Perry-Wide-Awake.html

Katy Perry – texty písniček, videoklipy, poslouchej on-line...

Autor fotografie: Foto Universal Music. V roce 2010 vydala Katy Perry desku Teenage Dream s písničkou California Gurls, která měla reagovat na hitovku Alicie Keys a Jay-Z Empire State of Mind.
koule.cz/cs/interpreti/katy-perry.shtml

Pět nominací na videoklip roku - kdo by měl zvítězit? | t-music.cz

Samotná píseň Firework patří k jedněm z nejpředělávanějších na internetu a kanálu YouTube a stejně tak ho Katy Perry prezentuje jako jeden z pro ni nejdůležitějších songů na desce Teenage Dream.
t-music.cz/magazin/pet-nominaci-na-videoklip-roku-kdo-by-mel-zvitezit--4160/

Letošní léto je pro americký hudební průmysl kruté - Aktuálně.cz

Další velkou nadějí na vylepšení prodejních čísel je zpěvačka Katy Perry, jejíž hit California Gurls strávil měsíc na čísle jedna amerického žebříčku. Stejné ambice má i nový singl Teenage Dream, který tento týden vyskočil na číslo sedm.
magazin.aktualne.cz/kultura/hudba/letosni-leto-je-pro-americky-hudebni-prumysl...

Katy Perry v novém klipu jako "Tarzan v sukních" - ABradio.cz

Děj klipu se samozřejmě odehrává v džungli a Katy Perry představuje dívku, která se po zřícení letadla snaží přežít v divočině.. Předávání Brit Awards můžete sledovat na YouTube
abradio.cz/hudebni-novinky/souvisejici/9022/katy-perry-v-novem-klipu...

První superstar pro...přijede Katy Perry | iREPORT – musicstyle...

. např: Firework, titulní Teenage Dream nebo California Gurls. RECENZE: Katy Perry - zvířátka, kytičky a dobře odvedené řemeslo Loňský rok zastihl zpěvačku ve skvělé formě, což reflektovalo i několik významných úspěchů a ocenění.
ireport.cz/news...prijede-katy-perry.html